Organizator:
Partnerzy:
http://www.fmw.org.plhttp://www.gazetapolska.plhttp://www.sw.org.plhttp://www.horyzonty.euhttp://www.krzyk.org.plhttp://www.ego.riki.plhttp://www.pokolenie.org.plhttp://www.polskaliberalna.nethttp://www.powiernictwo-polskie.pl

Szanowni Państwo!

Z zaniepokojeniem obserwujemy wydarzenia w Gruzji. Polityka zagraniczna Federacji Rosyjskiej, której wojska naruszyły integralność terytorialną niepodległego i suwerennego państwa, jakim jest Republika Gruzji, budzi nasz głęboki sprzeciw. Pragniemy dać temu wyraz, zwracając uwagę polskiej opinii publicznej na sytuację na Kaukazie. Zwracamy się z tym o pomoc do Państwa, licząc na wsparcie medialne. Jutro, tj. w niedzielę 10go sierpnia, we wszystkich większych miastach Polski organizujemy wiece poparcia dla narodu gruzińskiego. Wystosowaliśmy również listy otwarte do ambasadorów Gruzji i Federacji Rosyjskiej w Polsce, jak również ministra SZ Radosława Sikorskiego.

Głęboko wierzymy, iż zainteresują się Państwo tym tematem. W razie pytań bardzo proszę o kontakt, z przyjemnością udzielę wszelkich wyjaśnień.

Z poważaniem
Marek Morawiak
Prezes Stowarzyszenia KoLiber
morawiak@koliber.org
+48 600 455 925