Powrót do strony głównej
 

 Z życia KoLibra
 Informacje
 Historia
 Dołącz do nas
 O nas
 Sekcje KoLibra
 Zmiany na stronie


 Statut
 Misja
 Deklaracja ideowa
 

 Białystok
 Gorzów Wielkopolski
 Jawor
 Katowice
 Kraków
 Płock
 Poznań
 Szczecin
 Tarnow
 Toruń
 Warszawa

Spis oddziałów
 

 Słowo od Prezesa
 Władze
 Skrzydła KoLibra
 Członkowie
 Friends
 KoLibrowe Gadu-Gadu
 

 Poczta Kolibra
 Księga Gości
 Forum otwarte
 Forum wewnętrzne
 SIW
 
  CZAT () środy 21.00

Stosunki Międzynarodowe


 


Słowo od Prezesa

    Mija bezpowrotnie upalne lato. Wysokie temperatury nie jednemu dały się w tym roku we znaki. Optymizmem napawa fakt, że było to najgorętsze od wielu lat lato w polityce. Po "aferze Rywina" i próbie ustawowego ograniczenia wolnosci mediów dziennikarze ostro dobrali się do skóry nieuczciwym politykom. Fakt, że większosć tych polityków znajduje się po lewej stronie polskiej sceny politycznej, nikogo z nas nie dziwi. W szczycie wakacji prasa każdego dnia dostarczała nam nowa porcję afer zwiazanych z Rzadem i SLD. Pod taka presja każdy premier, będacy na dodatek szefem partii w której jak widać najwięcej jest ludzi nieuczciwych, podałby się do dymisji. Niestety Leszek Miller nie posiada nawet najmniejszych okruchów przyzwoitosci, ale to również mnie nie dziwi. Najdziwniejsze jest to, że w Polsce nikt nie potrafi zrobić porzadku z przestępcami! Prokuratura, policja, Ministerstwo Sprawiedliwosci - wszyscy sa bezradni a najczęsciej tłumacza się, że "formalnie jest wszystko ok". Od tego wszystkiego można tylko nabawić się bólu głowy i mdłosci... Można to skomentować tak:

Na egzamin wstępny na politologię przychodzi dziewczyna. Profesor pyta się: - Proszę wymienić przynajmniej trzy osoby przesłuchiwane przez komisję sledcza w sprawie "afery Rywina"? Dziewczyna milczy. - To może Pani wymieni przynajmniej dwie osoby zasiadajace w komisji sledczej? Dziwczyna milczy. - A wie Pani kto jest premierem? Dziewczyna przeczaco kiwa głowa. - To gdzie Pani była, gdy w kraju wrzało? - W Bieszczadach. Profesor podszedł do okna, napił się kawy i pomyslał: "A moze by to tak wszystko pier...... i wyjechać w Bieszczady..."

Mam nadzieję, że wszyscy będziemy mieli okazję odpoczać i nabrać sił na nadchodzacy rok szkolny i akademicki. Kto siedzi w bieszczadach to niech tam jeszcze siedzi póki może, bo od słuchania i czytania o przestępcach, którzy nami rzadza, strasznie puchnie głowa. Po wakacjach postaramy się uprzykrzyć życie lewicy, szczególnie tej przesiakniętej przestępcami, która sprawuje obecnie rzady.

Adam Wojtasiewicz
Prezes Stowarzyszenia KoLiber
tel. 503 692 715
email: adam.wojtasiewicz@koliber.org
www.koliber.org
 

 Wiadomości
 Oświadczenia
 Dokumenty
 Notki prasowe
 Zdjęcia
 

 K. L. O. C.
 Recenzje
 Piórem KoLibrantów
 

 Zapisz się na KoListę
 Wypisz się z KoListy
 

 Ciekawe strony
 Gadżety
 Twórcy strony
 Mapa serwisu
 FAQ
 

Stona prokapitalistyczna

Poczytaj.PL

Internetowe muzeum Polski Ludowej

Young Conservatives

 
Tadeusz Klimowicz

 
Stop Korupcji!

 

 
© 2001 Miłosz A. Lodowski from Araneo s.c., Wszelkie prawa zastrzeżone