duze logo stowarzyszenia
ogon koliberka
KoLiber zaprasza - wykład na Politechnice Gdańskiej
W poniedziałek, 28. kwietnia 2003 r., o godz. 10.30 w nowym budynku ekonomii Politechniki Gdańskiej, w sali nr 201 rozpocznie się wykład Marcjusza Kwidzińskiego, członka oddziału Trójmiasto nt. działalności i struktury organizacyjnej Stowarzyszenia Konserwatywno-Liberalnego Koliber. Wykład będzie częścią zajęć na kierunku marketing i zarządzenie. Wszystkich chętnych, a przede wszystkim studentów Politechniki Gdańskiej serdecznie zapraszamy.
komentarze(0) dnia: 15 IV 2003 o godzinie: 15:41 dodał: Artur Dziambor

KoLiber Trójmiasto zaprasza
Trójmiejski KoLiber zaprasza na spotkanie otwarte z wiceprezesem KoLibra Marcinem Horałą. Temat spotkania: Unia Europejska: TAK czy NIE? Miejsce: Gdynia, Klub Osiedlowy "Remus" ul. Chylońska 191. Termin: czwartek (10 kwietnia) godz. 18.30.Serdecznie zapraszamy!
komentarze(0) dnia: 8 IV 2003 o godzinie: 11:00 dodał: Artur Dziambor

NASI KANDYDACI NA RADNYCH
Do Rady Miasta Gdyni z list prawicowego komitetu Naprzód Gdynio! (lista nr 8) kandydują:
  • Marcin Horała, miejsce 3, okręg 2: Cisowa, Pustki Cisowskie, Demptowo i Chylonia.
  • Artur E. Dziambor, miejsce 5, okręg 2
  • Andrzej Golonko, miejsce 2, okreg nr 3: Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino i Chwarzno-Wiczlino.
  • Zbigniew Kozak, miejsce 1, okręg nr 5: Orłowo, Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa i Dąbrówka.
Do Rady Miasta Gdańska z listy KW Prawo i Sprawiedliwość:
  • Filip Stankiewicz, miejsce 8, okręg 5: Zaspa Rozstaje i Młyniec, Przymorze Wielkie.
Trzymajmy kciuki za naszych kandydatów, by godnie reprezentowali nasze stowarzyszenie w czasie wyborów i osiągnęli przyzwoity wynik. O terminach i miejscach spotkań z kandydatami na radnych poinformujemy w przeciągu tygodnia.
komentarze(0) dnia: 12 X 2002 o godzinie: 21:53 dodał: Marcin Horała

3 MAJA W GDYNI
Z wielką życzliwością mieszkańców Gdyni spotkała się współorganizowana przez KoLibra akcja uczczenia Święta Konstytucji 3 Maja. Rozdaliśmy ok. 10 tys. proporców w barwach narodowych oraz okolicznościowych ulotek. Przedstawialiśmy na niej organizujące obchody organizacje, oraz zamieściliśmy posłanie przewodniczącego komitetu honorowego obchodów - prof. Lecha Kaczyńskiego.

Okazało się, że przygotowaliśmy zdecydowanie za mało materiałów! Proporczyki i ulotki były dosłownie rozchwytywane. Pod nasz punkt podjeżdżały bez przerwy nowe pojazdy. Proporczyki pojawiły się na antenach samochodów w całym mieście. Udekorowane zostały również taksówki, samochody agencji ochrony, policjii, straży miejskiej, a nawet furgonetka żandarmerii wojskowej. Już o godzinie 14.00 nie mieliśmy co rozdawać - wszystkich mieszkańców Gdyni dla których zabrakło choragiewek bardzo przepraszamy. Na przyszły rok obiecujemy przygotować ich co najmniej dwa razy więcej!

Nasza akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem mediów. Obszerna relacja ukazała się na przykład w głównym wydaniu wiadomości lokalnych TVP.

Bardzo ucieszyła mnie duża frekwencja KoLibrantów. Przebiliśmy liczebnie WSZYSTKIE partie i stowarzyszenia biorące udział w oficjalnych obchodach.

Serdeczne podziękowania należą się naszym przyjaciołom z UPR i PiS z którymi współorganizowaliśmy akcję. Szczególnie istotny wkład wnieśli pp. Rafał Olszewski, pełnomocnik miejski PiS, oraz Zbigniew Kozak prezes o. pomorskiego UPR - bez ich pomocy akcja nie byłaby możliwa.

komentarze(0) dnia: 3 V 2002 o godzinie: 20:02 dodał: Marcin Horała

3 MAJA W GDYNI
Stowarzyszenie KoLiber w Gdyni tradycyjnie weźmie udział w obchodach święta Konstytucji 3 Maja. W tym roku obchodom patronuje komitet honorowy pod przewodnictwem prof. Lecha Kaczyńskiego. Członkowie naszego stowarzyszenia rozdadzą tysiące biało-czerwonych proporczyków i okolicznościowych ulotek. Wszystkich mieszkańców Gdyni, którzy chcieliby ozdobić swój samochód chorągiewka w narodowych barwach zapraszamy w dniu 3 maja w godzinach 11.00 - 16.00 na parking pod centrum Gemini (przy Skwerze Kościuszki).
komentarze(0) dnia: 2 V 2002 o godzinie: 14:49 dodał: Marcin Horała

MŁODZI DLA GDYNI !!!
Gdyńskie struktury Stowarzyszenia Konserwatywno Liberalnego "KoLiber", Stowarzyszenia Młodzi Demokraci, Forum Młodych Konserwatystów oraz młodzi z Prawa i Sprawiedliwości, podpisały wspólną deklarację dotyczącą programu samorządowego.

więcej
komentarze(0) dnia: 17 IV 2002 o godzinie: 22:31 dodał: Artur Dziambor

62 rocznica mordu w Katyniu - Trójmiasto
Oddział Trójmiasto KoLibra, wraz z gdyńskim PiS i UPR, zaprasza na apel ku czci polskich oficerów pomordowanych w Katyniu przez komunistycznych zbrodniarzy.

Spotykamy się w sobotę, 13 kwietnia, o godz. 19.00 pod Pomnikiem Ofiar Terroru Komunistycznego (róg ul. Pułaskiego i ul. Świętojańskiej w Gdyni). Nie będzie przemówień oficjeli, pocztów sztandarowych i wielogodzinnej akademii. Przez 15 minut w ciszy i skupieniu uczcimy pamięć pomordowanych.

Prosimy każdego o przyniesienie znicza lub świeczki. Setki świateł i kilka chwil skupienia pokażą, że pamiętamy o tych, którzy zostali zamordowani dlatego, że byli Polakami.

Nie możemy pozwolić by zbrodnie socjalizmu (czy to w komunistycznej, nazistowskiej czy jakiejkolwiek innej wersji) poszły w zapomnienie!

komentarze(0) dnia: 15 IV 2002 o godzinie: 00:21 dodał: Marcin Horała

Konferencja w Sejmie na temat PRL
Konferencja w Sejmie na temat PRLWarszawa, 6 kwietnia 2002 roku w gmachu Sejmu RP. Zorganizowana przez KoLibra konferencja naukowa na temat PRL z udziałem pracowników naukowych warszawskich uczelni: prof. M. Kuli, dra A. Górskiego oraz dra M. Zaremby. W spotkaniu wzięła udział reprezentacja oddziału trójmiasta. Notka na stronie KoLibra.
komentarze(0) dnia: 6 IV 2002 o godzinie: 15:43 dodał: Artur Dziambor

BELKA UTOPIONA(Y)
W proteście przeciwko narastającemu w Polsce uciskowi podatkowemu o/Trójmiasto KoLibra zorganizował happening pt. "topienie Belki". W słoneczny acz chłodny pierwszy dzień wiosny na molo w Sopocie zamiast tradycyjnej Marzanny wrzuciliśmy do morza... belkę. więcej
komentarze(0) dnia: 22 III 2002 o godzinie: 23:29 dodał: Marcin Horała

Konwent Oddziału Trójmiejskiego
Konwent Oddziału TrójmiejskiegoKonwent Oddziału Trójmiejskiego 30 października 2001 roku. Zebrani dyskutowali nad przyszłością oddziału i omawiali aktualną sytuację polityczną. Owocem ich rozmów była nowa strategia pozyskiwania członków i rozwoju gdańskiego KoLibraNotka na stronie KoLibra.
komentarze(0) dnia: 3 X 2001 o godzinie: 18:52 dodał: Artur Dziambor

Młodzieżówki z PO
Organizacje młodzieżowe z Platformą Obywatelską Liderzy czterech organizacji młodzieżowych podpisali w poniedziałek w Gdańsku deklarację współpracy z Platformą Obywatelską. Deklarację podpisały: Forum Młodzieży Konserwatywnej, Stronnictwo Konserwatywno - Liberalne "Koliber", Stowarzyszenie "Młodzi Demokraci" oraz Unia Studentów. więcej
komentarze(0) dnia: 3 V 2001 o godzinie: 18:52 dodał: Artur Dziambor

Założyciele KoLibra w Gdyni
Założyciele KoLibra w GdyniW styczniu 2000 odbyła się wizyta członków Komitetu Założycielskiego KoLibra w Gdyni. Dysputy toczyły się oczywiście na temat struktur KoLibra w Gdyni. Owocem rozmów było powołanie Oddziału Gdyńskiego. Notka na stronie KoLibra.
komentarze(0) dnia: 18 I 2000 o godzinie: 11:33 dodał: Artur Dziambor

Starsze wiadomości:
<< 1 2 3 ... 7 8 >>


© 2005-2012 by Jan Roman

male logo kolibra
Koliber trojmiasto
Jesteś Sympatykiem?

Chcesz znać nasze działania na forum społecznym? Chcesz być informowany o inicjatywach Stowarzyszenia KoLiber? Zostaw kontakt - wpisz swój e-mail